Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Do toho, netreba sa báť...

Goto down 
+12
peter42
Dajco
paces
jožko
Piko88
milan
Chata Gym
Pipač
starosta
Barbar Cohen
rostro
Phallusstein
16 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyNe november 04, 2007 8:37 am

Pán starosta, nehanbite sa, sme zvedaví na vaše názory...
Návrat hore Goto down
rostro
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Registration date : 01.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyNe november 04, 2007 10:49 am

Moj nazor je taky, ze sa nedockame nazoru pana starostu.
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyNe november 04, 2007 11:43 am

Ja myslím, že hej. Very Happy
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
rostro
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Registration date : 01.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyNe november 04, 2007 3:03 pm

Som zvedavý a budem príjemne prekvapený pokiaľ sa niekto z vedenia ozve.
Návrat hore Goto down
starosta
moderátor
moderátor



Počet príspevkov : 19
Registration date : 22.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyPo november 05, 2007 8:01 pm

Prajem príjemný deň. Podľa možnosti, hlavne časových, som pripravený odpovedať na Vaše dotazy, pripomienky a otázky. Starosta.
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySo november 10, 2007 6:11 pm

starosta napísal:
Prajem príjemný deň. Podľa možnosti, hlavne časových, som pripravený odpovedať na Vaše dotazy, pripomienky a otázky. Starosta.

Dobry den, pan S. zacal by som otazkov mozno menej závažnou, avšak aj napriek tomu zaujimavou..PREČO BOLI ZAKÁZAÉ PODPISY A AVATARY???..uz sa tesim na vysvetlenie
Návrat hore Goto down
rostro
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Registration date : 01.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt november 13, 2007 8:52 pm

To by zaujímalo aj mňa. Keď tým neporušujem pravidlá fóra, prečo by tu nemohli byť.

Trošku mám pocit, že to nepíše sám pán starosta, ale len niekto v jeho mene. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt november 13, 2007 8:58 pm

Náš zlý pocit. Nick starosta má starosta Very Happy
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Chata Gym
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 13.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySt november 14, 2007 1:45 am

Tak mna by zaujímalo, aký bol pôvodný zámer spomalovačov...obmedziť rýchlosť motoriek???si robíte srandu ved tie môžu prejsť bokom ani nevedia...donútiť vodičov aut, aby chodili pomalšie, další omyl...ulica 1.mája výborná náhrada...a prečo nieje spomalovač napr. na ceste z Majera???autá odtiaľ chodia ako keby bola hlavná cesta odtial...
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt november 20, 2007 12:11 am

Pan starosta, mna by zaujimalo, na aky ucel si obec LR vzala 5-milionovu pozicku, ci uver od spolocnosti SEWON ECS v roku 2006 ? Dakujem za odpoved.
Návrat hore Goto down
Chata Gym
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 13.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySt november 21, 2007 7:45 pm

tu sa márne pýtaš, aj tak odpoved nedostaneš...síce neviem prečo...aký je potom význam fora... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Piko88
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 20.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySt november 21, 2007 10:43 pm

Jedna otázka pre vás Pán starosta, posledné 2 roky tu bola diskusia o obnovení LOKÁLKY ,, Rovňanskej strely" asi už to nikoho nezaujíma, ale mňa áno, dočkáme sa niekedy??????
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySt november 21, 2007 11:05 pm

Piko88 napísal:
Jedna otázka pre vás Pán starosta, posledné 2 roky tu bola diskusia o obnovení LOKÁLKY ,, Rovňanskej strely" asi už to nikoho nezaujíma, ale mňa áno, dočkáme sa niekedy??????

myliš sa..zaujima, napriklad aj mna a vsetkych ludi ktorí sa kazde rano tlacia v preplnenom autobuse do Nemsovej...niekedy to byva aj take, ze po pruske musime sediet soferovi na kolenach..v Pruskom sa to trosku odludni, ale dalsi problem je dokedy prideme do Nemsovej, dovtedy je autobus zase taky plny, ze sedime aj na streche ako africani.
A to sme len my, co chodime do Nemsovej na strednu, nehovoriac o tom, ze rovnanske uciliste ma s podnikom wetropack vybavenu spolupracu a pripravuju pre nich strojnikov(kazdy druhy tyzden..niekolko dalsich pasazierov v buse navyse).nehovoriac o probleme ktory vznikne ak zmeskam autobus o 6:21m LR-Nem...potom dalsi priamy mi ide az o 8:13 cize z LR odyde pol hodinu po začiatku vyučovania Idea ..a tiez je to jediny normalny spoj, aj ked rano v nemsovej musim cakat min 45 minut na zaciatok vyučovania, alebo ak mame začiatok vyučovania az od 2hodiny tak vtedy je to pecka, vtedy musim čakat az 90min +-....potom su tu ludia, ktorý chodia do škôl v Tn, a tiež by bolo pre nich výhodnejsie ist vlakom do Nemsovej ako trepat sa preplnenym busom o DCA, pricom cesta trva dlhsie, je financne narocnejsia a navyse ako sa v poslednej dobe dost proklamuje v porovnani s vlakovou dopravou menej ekologicka...

Takze piko88 sam si neni a aj ked sa o tomto probleme uz moc nehovori, stale su na LR a blizkom okolí ludia, ktorým by obnovenie ,,lokalky" velmi spríjemnilo zivot..

Thanks pán S.
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Strarostovi   Do toho, netreba sa báť... EmptyŠt január 17, 2008 10:03 pm

Pan Starosta,
este ste stale vo funkcii?? Neodpoviete, alebo nemate cas alebo kaslete na Rovnancov az do dalsej predvolebnej kampane... Nepodcenujte prosty lud... lebo moze prist sklamanie!!!
Návrat hore Goto down
starosta
moderátor
moderátor



Počet príspevkov : 19
Registration date : 22.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySo január 19, 2008 6:20 pm

Vo funkcií som stále a rozhodne nemám čas sedieť pri počítači a dávať pozor, či niekto položil otázku a praje si reagovať okamžite. Potom by sa nám nepodarilo vyriešiť tak zložité veci, ako je zabezpečenie bežného chodu obce, postarať sa o bezdomovcov, zriadiť obecnú políciu, zabezpečiť výstavbu novej 20-bytovej jednotky, postaviť viacúčelové športové ihrisko z umelou trávou, umelým osvetlením a mantinelmi, kde sa dá hrať minifutbal, hádzaná, basketbal, nohejbal, volejbal, bedminton, tenis, hokejbal a v zime môže byť i ľadová plocha, neopravili by sme strechu na pavilóne B tunejšiej základnej školy, neurobil by sa chodník ku závodu SEWON, nefungovala by základná škola, materská škola, pekáreň, skládka odpadu, vývoz smetí, nepostavili by sa nové autobusové zástavky, neopravila sa cesta II/507 v katastri našej obce a to ešte nehovorím o ostaných skutočnostiach, ako je napríklad kultúrne a spoločenské vyžitie našich spoluobčanov. A toto všetko sme okrem mnoho ďaľších veci stihli za minulý kalendárny rok. Samozrejme, že fórum je na to, aby sa diskutovalo a znova opakujem, že podľa časových možností sa budem snažiť na otázky reagovať. Čo sa týka pôžičky od SEWONU, je to tak, že keď sa chceli napojiť na jestvujúcu kanalizačnú sieť, museli sme najskôr my dobudovať kanalizáciu na Púchovskej ceste. Nemali sme peniaze, takže SEWON nám požičial bezúročne a teraz to započívame a kompenzujeme s daniami, ktoré platia za nehnuteľnosti. Čo sa týka cestovných poriadov autobusových, niečo sa podarilo poriešiť, niečo nie. V každom prípade sa nám spolu s primátorom Nemšovej asi nepodarí obnoviť osobnú vlakovú dopravu v úseku Lednické Rovne - Nemšová, pretože štát dal ruky preč od tohto problému, dostal som odpoveď, kde nás odkazujú (samosprávu) na samofinancovanie, čo je nemysliteľné.ˇPokiaľ sa premieľa problematika spomalovačov v našej obci, prevažná časť obyvateľov to berie pozitívne a spomalovače pôjdu i v budúcnosti tam, kde sú treba. Revitalizácia námestia je v takej fáze riešenia, že sme požiadali dotknuté orgány o vydanie územného rozhodnutia a následne budeme žiadať o vydanie stavebného povolenia. Dokončuje sa technická dokumentácia a nie je to jednoduchá záležitosť. Pokiaľ vláda SR vyhlási výzvy na podávanie projektov na čerpanie z fondov EU, všetko musíme mať pripravené, včetne ukončenia verejnej súťaže na dodávateľa stavby. Taktiež pripravujeme projekt na čerpanie prostredkov EU na zateplenie budov základnej školy i s výmenou okien, chystáme projekt na novú skládku komunálneho odpadu a rekultiváciu starej, ktorej životnosť končí tento rok. Dokončili sa i nové autobusové zástavky, na ktoré som vybavil peniaze z fondov EU - 1,2 milóna SK. Peniaze na opravy strechy pavilónu B - 4,1 milóna SK som vybavil na Ministerstve školstva SR, na spomínané ihrisko sa nám podarila vybaviť dotácia na MŠ SR vo výške 800 tisíc Sk, na medenú strechu mauzoleá 1,2 milóna SK z fondu na Ministerstve kultúry SR, na opravu cesty II/507 na Púchovskej ceste 1,5 milóna SK a tak ďalej. Pokiaľ by som sedel za počítačom a debatoval z piatimi, či šiestimi a tými istými účastníkmi fóra, isto by som nestíhal horeuvedené veci. Ale to neznamená, že si názory, zdravú kritiku, podnety, návrhy a podobne nevážim. Práve naopak, vážim si občanov, ktorým nie je vývoj v našej obci ľahostajný. Len škoda, že na zasadnutie Obecného zastupiteľstva nechodí takmer nik z občanov, až na pár výnimiek. Potom existujú nepravdivé fámy, údaje, rôzne klebety a pod. Ale taký je život, kritizovať je ťahké, ale zamyslieť sa a podať konkrétne návrhy je už iné kafééé. Že, priatelia ?????????
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyPo február 11, 2008 8:27 pm

Pán starosta a co takto Disko Bar???
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyPo február 11, 2008 11:39 pm

nieco take ako bola vinaren volakedy davno ked sa otvorila...
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyPo február 11, 2008 11:58 pm

skôr nieco take ako belize a podobne bary aby to tu žilo
Návrat hore Goto down
Dajco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 6
Age : 35
Registration date : 24.11.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: takže čo teda   Do toho, netreba sa báť... EmptyPi marec 07, 2008 10:50 pm

scratch newjem...aj vy hovoríte pán S., že viacúčelové ihrisko je aj na hádzanú...ale akosi nevidím, že by sa tam jaksi hrávala...a bolo by už načase nječo s tým spraviť!!lebo hráčov čo čakajú na šancu zahrať si hádzanú na LR je dosť...aby nemuseli behať kade-tade po okolitých kluboch!tak si myslím, že by ste mohli obnoviť Mužov!!!!hráčov je dsoť!!a chuť je ešte väčšia! Basketball Twisted Evil
Návrat hore Goto down
starosta
moderátor
moderátor



Počet príspevkov : 19
Registration date : 22.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyNe marec 09, 2008 12:06 pm

Dajco napísal:
scratch newjem...aj vy hovoríte pán S., že viacúčelové ihrisko je aj na hádzanú...ale akosi nevidím, že by sa tam jaksi hrávala...a bolo by už načase nječo s tým spraviť!!lebo hráčov čo čakajú na šancu zahrať si hádzanú na LR je dosť...aby nemuseli behať kade-tade po okolitých kluboch!tak si myslím, že by ste mohli obnoviť Mužov!!!!hráčov je dsoť!!a chuť je ešte väčšia! Basketball Twisted Evil

Hádam nechcete odo mňa, aby som robil nábor hráčov a dával dokopy hádzanárov. Povedal som, že podmienky vytvorím, stalo sa tak a i ľudia musia byľ trocha aktívnejší. Momentálne sú na obci i iné problémy, ktoré musíme aktuálne riešiť. Napríklad - získať cez europrojekty europeniaze na revitalizáciu námestia, rekultiváciu skládky, zateplenia a výmeny okien na budove ZŠ, rekonštrukciu verejného osvetlenia a rozhlasu a podobne. Ďakujem za pochopenie. Starosta.
Návrat hore Goto down
peter42
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 17.03.2008

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptySt marec 26, 2008 4:40 pm

starosta napísal:
Dajco napísal:
scratch newjem...aj vy hovoríte pán S., že viacúčelové ihrisko je aj na hádzanú...ale akosi nevidím, že by sa tam jaksi hrávala...a bolo by už načase nječo s tým spraviť!!lebo hráčov čo čakajú na šancu zahrať si hádzanú na LR je dosť...aby nemuseli behať kade-tade po okolitých kluboch!tak si myslím, že by ste mohli obnoviť Mužov!!!!hráčov je dsoť!!a chuť je ešte väčšia! Basketball Twisted Evil

Hádam nechcete odo mňa, aby som robil nábor hráčov a dával dokopy hádzanárov. Povedal som, že podmienky vytvorím, stalo sa tak a i ľudia musia byľ trocha aktívnejší. Momentálne sú na obci i iné problémy, ktoré musíme aktuálne riešiť. Napríklad - získať cez europrojekty europeniaze na revitalizáciu námestia, rekultiváciu skládky, zateplenia a výmeny okien na budove ZŠ, rekonštrukciu verejného osvetlenia a rozhlasu a podobne. Ďakujem za pochopenie. Starosta.


Pan starosta ma pravu ako vzdy!
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyPo apríl 21, 2008 8:18 pm

Chcem sa spytat, preco uz na obecnom webe nie su vypisy z uznesesni, resp. cele zapisnice zo zasadnuti obecneho zastupitelstva (ako napr. na www.puchov.sk). Alebo sa zastupitelstvo od 17.12.07 nezislo ???
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt apríl 22, 2008 2:55 pm

milan napísal:
Chcem sa spytat, preco uz na obecnom webe nie su vypisy z uznesesni, resp. cele zapisnice zo zasadnuti obecneho zastupitelstva (ako napr. na www.puchov.sk). Alebo sa zastupitelstvo od 17.12.07 nezislo ???
Áno, bolo jedno. Uznesenie pribudne na web tento týždeň.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Thorheimdall
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 2
Registration date : 29.04.2008

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: dobry den...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt apríl 29, 2008 3:26 pm

prepacte, niesom obcanom obce, ale mam jednu otazku, akym sposobom a kde u Vas clovek najde firmu Sewon, vyrobcu kablov do automobilov, idem na pohovor, som z daleka a poprosim vas o postup ako sa tam dostat...dakujem velmi pekne za kazdu odpoved...
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... EmptyUt apríl 29, 2008 7:13 pm

Firma sa už nevolá Sewon, ale Yura corp. Nájdeš ju vedľa hlavnej cesty z Lednických Rovní do Púchova - po pravej strane cca. 500 - 600 m. od centra obce. Keď sa na Rovniach kohokoľvek na Sewon opýtaš dostaneš presnú navigáciu. Btw. Veľa šťastia na pohovore.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Sponsored content





Do toho, netreba sa báť... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Do toho, netreba sa báť...   Do toho, netreba sa báť... Empty

Návrat hore Goto down
 
Do toho, netreba sa báť...
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: diskusia so starostom obce-
Prejdi na: