Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Obecná polícia

Goto down 
+13
kamilo
morentPK
Chata Gym
Saladin
Piko88
Barbar Cohen
paces
Phallusstein
Pipač
milan
Agent Smith
rostro
maco
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 11:54 am

milan napísal:
A kde su ti nasi ochrancovia ??? Zevraj im platime z nasich dani trojmesacny kurz, aby vedeli, co maju robit, dobre nie ??? Nevadi, ze chybaju chodniky, a kde su, tak su vacsinou v dezolatnom stave...
Nie aby vedeli čo majú robiť, ale aby to mohli robiť.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyNe január 13, 2008 4:50 pm

ale tie chaty by aj tak neriesili oni, ale neake ine oddelenie
Návrat hore Goto down
Saladin
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 3
Registration date : 09.01.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 4:01 am

paces napísal:
ale tie chaty by aj tak neriesili oni, ale neake ine oddelenie

Ja som nemal na mysli riešenie,ale zamedzenie krádežiam.A to by myslím obecná polícia zmohla.
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 9:58 pm

Aj tak si myslim, ze to dopadne ako v PU, kde hlavym poslanim obecnej policie je vyberqnie pokut za nespravne parkovanie... Ved si nejako na seba musia zarobit. A tie chaty vam neochrania, ved kto by isiel v noci hliadkovat do tmavej chatovej osady ??? A este k tomu, ked prijazd je pekne vidiet... Ale co, mame most za 40 milionov, tak preco by sme nemohli financovat obecnych pajtasov za dalsich x milionov rocne, no nie??? lol!
Návrat hore Goto down
Chata Gym
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 13.11.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt január 17, 2008 11:25 pm

pokuty za nesprávne parkovanie by mohli vyberať hlavne okolo Vanka...je tam značka, zákaz zastavenia, ale šeci nato serúúú...auta nalavo napravo, ale stredom neprejdeš...hlavne, že kúsok je parkovisko...
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 12:06 am

Saladin o tom pochybujem... mozno ak im to zlodej oznami dopredu ze nieco corkne lol!
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyNe jún 22, 2008 12:15 pm

Vie mi niekto prezradit telefonicky kontakt ci uz na dispecing alebo na hliadku v terene ? Viem, len tolko, ze obecna policia ma bielu fabiu kombi PU-234AU, chodi s nou v vecernych hodinach nenapadne s dialkovymi svetlami po parku, ale inac su uplne inkognito. Ziadne cislo na aute, ziadne cislo na obecnom vebe (iba mailova adresa)... Dakujem
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyNe jún 22, 2008 12:50 pm

V pondelok zistím a napíšem.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyPo jún 23, 2008 11:38 am

Takže číslo je: 0903999159. Keď budú mať službu, tak ho zdvihnú.
Číslo som doplnil aj na obecný web.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyPo jún 23, 2008 9:02 pm

Dakujem...
Jak jako, ked budu mat sluzbu, oni nemaju sluzbu stale ??? affraid
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyUt jún 24, 2008 8:49 am

Nie, nemajú. Sú traja a troch ľuďoch sa nedá zabezpečiť 24 hodinová služba. Takže majú vypracovaný taký mesačný plán služieb.....ranné, poobedné a nočné.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyUt jún 24, 2008 10:43 pm

A to nam je naco taka policia??? Ved su to vyhodene peniaze, za ktore by sa mohol napriklad opravit chodnik na Haji alebo v Horenickej Horke. Aj podpriemerne inteligentny si dokaze vypocitat, kedy bude v Obecnej policii zatvorene...
Návrat hore Goto down
morentPK
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 12.07.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Obecna Policia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptySo júl 12, 2008 3:44 pm

Ako nechapem, naco nam je tu obecna policia. Zbytocne vyhodene peniaze, za ktore by sa dali zrekonstruovat rozne veci napr. chodnik pri kastieli atd atd..... A navyse nemaju nic napraci, len bu***ovat mna aj ostatnich parkouristov... Cele je to postavene na hlavu... Evil or Very Mad Sleep
Návrat hore Goto down
kamilo
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 16.07.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptySt júl 16, 2008 10:51 pm

obecná polícia tejto obci vôbec nepomôže zbaviť sa problémov a kriminality ... aký má význam OP ktorá pracuje na smeny Very Happy to je totálna úbohosť veď to už každému dojde kedy má robiť problémi a kedy si má dávať väčší pozor, je pravda že niekedy zadržia pár ožranov ale tí spravia len trochu neporiadku zatial čo dofetovaná mládež v parku ničí lavičky a kultúrne pamiatky
... ja som z mladšej generácie čiže sa po vonku stále poflakujem myslím si že keď už chcete obecnú políciu tak lepšie kvalifikovaných pracovníkov a hlavne nie z LR .. vnoci kontrolujú park takým štýlom že sa vezú na aute a majú zapnuté svetlá .. to aj ten najväčší blb si domyslí že sa má schovať alebo prestať s nekalou činnosťou .. aj k tým parkouristom je pravda skáču kade tade niekedy zlomia nejaký ten konárik ale aspoň športujú a nerobia bordel. Prednedávnom som šiel okolo pekárenskej predajne a na chodníku ležal namol opitý pán ktorému nohy trčali na ceste .. ležal tam dlho kým ho niekto nevzal no nebola to obecná polícia do ktorej sa vrážajú len tisíce korún ktoré by sa mohli použiť na zmodernizovanie obce alebo opravenie niektorých častí (nie len pred volbami) ... pomerne trápny komentár no ťažko sa mi hladajú slová ... Smile
Návrat hore Goto down
Ivana
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 29
Registration date : 02.10.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt október 16, 2008 8:52 pm

Nebolo by vhodné, keby obecná polícia častejšie navštevovala aj miestnu časť Háj ? Na tzv. slobodárke bývajú rôzni pochybní ľudia bez trvalého pobytu v obci ( často ilegálne ), permanentne sa tam porušuje večerný kľud, mnohí nájomníci sú agresívni, obťažujú ostatných obyvateľov Hája žobraním a požičiavaním peňazí. Okrem toho má miestna časť Háj problémy a agresívnymi deťmi, ktoré oplzlo vykrikujú po okoloidúcich dospelých a ohrozujú zaparkované autá a hrajú loptové hry bezprostredne pod oknami bytovky č. 355. Na upozornenia reagujú agresívne a ich rodičia sa ich zastávajú.
Návrat hore Goto down
GERY
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 26.02.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptySt december 31, 2008 11:45 pm

Ivana napísal:
Nebolo by vhodné, keby obecná polícia častejšie navštevovala aj miestnu časť Háj ? Na tzv. slobodárke bývajú rôzni pochybní ľudia bez trvalého pobytu v obci ( často ilegálne ), permanentne sa tam porušuje večerný kľud, mnohí nájomníci sú agresívni, obťažujú ostatných obyvateľov Hája žobraním a požičiavaním peňazí. Okrem toho má miestna časť Háj problémy a agresívnymi deťmi, ktoré oplzlo vykrikujú po okoloidúcich dospelých a ohrozujú zaparkované autá a hrajú loptové hry bezprostredne pod oknami bytovky č. 355. Na upozornenia reagujú agresívne a ich rodičia sa ich zastávajú.

Milá Ivana..Myslim ze obecna policia navstevuje pravidelne cast Háj kazdy den ako aj ostatne casti obce..A co sa tyka agresivnych deti Very Happy :Tak asi sa nemaju kde hrat,..Ale pokial viem tak sa hraju na boku panelaka c.355 Tusim ze asi nemate deti..Co by ste urobili Vy pre Vase dieta?:??Urcite by ste si ho tiez zastali..A nespajal by som to s agresivitou..
Návrat hore Goto down
Alexfrost
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 4
Registration date : 30.12.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Obecna policia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt január 01, 2009 3:08 pm

Dobry den,chcela by som reagovat na diskusiu obecnej policie.
Ak chcete aby to lepsie fungovalo,treba o tom trochu lepsie porozmyslat,na co ma obec peniaze a na co nie.Ak je OP potrebna pre bezpecnost dediny,treba urobit nabor na vacsi pocet zamestnancov,aby to klapalo,pretoze traja nic nezmozu,a prace v dedine je hodne,a aj obec je rozlohovo velka,a ak sa nieco deje na Haji,nemozu byt napr.v Kolonii.Treba mladzch zapojit napr.aj do hliadok alebo lepsie spolupracovat s OP a nahlasovat priestupky a nie zneuzivat tel.cislo OP.
Návrat hore Goto down
Ivana
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 29
Registration date : 02.10.2008

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyŠt január 01, 2009 11:42 pm

Milý Gery,
deti na Háji majú celkom pekné ihrisko za slobodárkou. Ale tam sa im lení ísť, preto radšej hulákajú na rohu bytovky č. 355 a rušia tak ľudí, ktorí prídu z práce alebo sa chystajú na nočnú. Koľko tu bolo už rozbitých okien ? A všetko sa platilo zo spoločného fondu obyvateľov bytovkyč.355 ( aj tých ktorí nemajú deti ). Prečo deti z bytovky č. 355 a slobodárky nevyužívajú pomerne rozsiahle ihrisko na Háji ? Prečo radšej svojím krikom a atakmi obťažujú obyvateľov bytovky ???
Návrat hore Goto down
maco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: otazka   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 1:04 pm

budu aj nejake statistiky? nejake zhrnutie doterajsej prace OP? ja by som sa na to velmi rad pozrel, kolko veci bolo vyriesenych, comu vsetkemu sa podarilo zabranit a podobne. Snad to nebudu prisne tajne misie.
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyUt január 13, 2009 7:11 pm

Ani nie sú. Zo zákona náčelník podáva správu na zastupiteľstve. Ale poviem mu nech niečo nachystá.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptySo január 17, 2009 5:44 am

zapajam sa aj ja..
pačia sa mi tie oslovenia, kt. ste tu začali pouzivat..Mila ivana Very Happy..
neviem či by šerifovia dokazali nejako pomôct v tejto otázke s detmi Smile... Kazdopadne si ale myslim, ze by si môhla byt trosku tolerantnejsia. Ja som bol tiez dieta, nieje tomu tak davno, takze si aj realne pamatam ako nás vyhadzovali z pred panelaku a posielali sa hrat niekam inam.. hocikam... len inam.. lenze odtial nas tiez pre niečo presuvali alebo sa tam hrali uz ine deti a my sme namali SVOJ priestor..atd..
kazdopadne budme radi, ze detská este občas nechaju vychladnut svoje herné konzoly, počitače a gameboye a idu sa hrať von ,,po starom"
Návrat hore Goto down
caesar-imperator
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 2
Registration date : 22.05.2009

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyPi máj 22, 2009 9:37 pm

ja som len zvedavý kedy zmiznú z budovy zdravotneho strediska tie hákové kríže čo sú tam viditelne už z niekoľko sto metrov!!!!!!!!!!!!!!!!! alebo to treba zmedializovat ?
Návrat hore Goto down
Agent Smith
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Location : matrix
Registration date : 11.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyNe júl 05, 2009 12:55 pm

obecna policia si moze pripisat dalsi "uspesny" zasah:
na diskoteke 4.7.2009 v kulturaku prisli az po bitke dvoch nespratnikov a zbalili tretieho,ktory s tym nemal nic spolocne,len mal tu smolu,ze si trocha viac vypil.
nacelnik obecnej policie ho tak sotil dolu schodmi,ze to chalanisko ledva ustal.som zvedavy ako by to dopadlo,keby sa mu nieco stalo.asi by vyhlasili,ze bol opity a kladol odpor.....HNUS!!!
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptySo júl 11, 2009 1:26 am

bol som na tej zabave cely čas.. ale ziadnu bitku dvoch ludi som nevidel.. jedine o čom viem, je ze isty rovnanec napadol ineho chalana (1 rana do tvare) a potom sa to riesilo do rana, k bitke však nedošlo ziadnej...

zastanem sa obecnej policie a policie vseobecne.. ludia vnímaju ich konanie velmi citlivo.. ale fakt je ten, ze často su vystavovaní vyhroteným situaciam, kedy sa skutočne neoplati jednat v rukavičkach a treba pouzit hrubu silu.
Návrat hore Goto down
maco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 EmptyPi apríl 30, 2010 5:41 pm

začína sa nám tu nejako rozmnožovať kriminalita nevídaných rozmerov, kradnú sa autá, na iných sa zase robia škody, vykráda sa štadión a neviem, čo ešte, máme tu ešte vôbec našich strážcov zákona, alebo to už padlo? Ako prevencia proti zločinu sa neosvedčili, kde nachádzajú uplatnenie? Týždeň čo týždeň sa tu niečo stane, hádam by sa zišlo celú túto dedinu umiestniť pod kamery, jedna biela fabia to zjavne nestíha. .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Obecná polícia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Obecná polícia
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: život v obci-
Prejdi na: