Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Obecná polícia

Goto down 
+13
kamilo
morentPK
Chata Gym
Saladin
Piko88
Barbar Cohen
paces
Phallusstein
Pipač
milan
Agent Smith
rostro
maco
17 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
maco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyPi október 19, 2007 1:17 pm

Myslíte, že sa obnovením obecnej polície niečo vyrieši?
Návrat hore Goto down
rostro
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Registration date : 01.11.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyŠt november 01, 2007 6:57 pm

ja si myslim ze sa s tym nic nevyriesi a pripada my to smiesne mat policiu v takej "velkej obci"

zbytocne vyhodene peniaze. Raz zacas sa nieco ukradne ale urcite to bude za menej penazi ako nas vyjde obecna policia mesacne !!
Návrat hore Goto down
Agent Smith
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Location : matrix
Registration date : 11.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySo november 03, 2007 9:00 pm

dufam,ze clenovia obecnej policie budu novacikovia,nie tie stare struktury,co tu uz kedysi predvadzali parodiu na policajtov...
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyUt november 06, 2007 11:37 pm

Ja si myslim, ze obecnu policiu treba, ved budu peniazky do obecnej kasy. Nasi "policajti" budu urcite striehnut, kto kde co porusi, kde zle zaparkuje, kto ma dlsie otvorene pohostinstvo alebo podobne veci... A ist vecer do parku urobit poriadok ??? To tak, takych hrdinov sa asi nedockame... affraid Len aby vybrali na pokutach aspon na svoju cinnost, xixixi
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySo november 10, 2007 5:50 pm

milan napísal:
Ja si myslim, ze obecnu policiu treba, ved budu peniazky do obecnej kasy. Nasi "policajti" budu urcite striehnut, kto kde co porusi, kde zle zaparkuje, kto ma dlsie otvorene pohostinstvo alebo podobne veci... A ist vecer do parku urobit poriadok ??? To tak, takych hrdinov sa asi nedockame... affraid Len aby vybrali na pokutach aspon na svoju cinnost, xixixi

noo, tu nasu podparkovu kulturu by sme mali vyriesit raz a navzdy... bom lezu mi na nervy a kazia meno LR....smradi!!
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyPo november 12, 2007 4:09 pm

Pipač napísal:
milan napísal:
Ja si myslim, ze obecnu policiu treba, ved budu peniazky do obecnej kasy. Nasi "policajti" budu urcite striehnut, kto kde co porusi, kde zle zaparkuje, kto ma dlsie otvorene pohostinstvo alebo podobne veci... A ist vecer do parku urobit poriadok ??? To tak, takych hrdinov sa asi nedockame... affraid Len aby vybrali na pokutach aspon na svoju cinnost, xixixi

noo, tu nasu podparkovu kulturu by sme mali vyriesit raz a navzdy... bom lezu mi na nervy a kazia meno LR....smradi!!

To ano, lenze obecna policia s tym nic nespravi. Vyzera to, ze sa to v parku celkom ukludnilo, a pokial nerobia vytrznosti (ja osobne si myslim ze je to v normale), policia im nemoze nic. Snad jedine keby bol zakaz vstupu do parku po 20:00 hh Very Happy
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyUt november 13, 2007 10:21 pm

A kto by s tym mal nieco urobit??? Je sice pravda, ze sa to trosku ukludnilo, ale to len docasne, pokial sa vonku znovu neotepli...
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyUt november 13, 2007 11:19 pm

milan napísal:
A kto by s tym mal nieco urobit??? Je sice pravda, ze sa to trosku ukludnilo, ale to len docasne, pokial sa vonku znovu neotepli...
kurna...su ako hadi..aj ti vyliezaju za slnkom Question zavolame na nich kuklačov affraid
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 6:35 pm

pred par rokmi sa park zatvaral o 20:00 ale bolo to zbytocne...vlastne aj je to zbytocne preco by sa mal? ake vytrznosti sa robia v parku? neni som v obraze... Shocked jaj zase podparkova kultura Rolling Eyes chytate z toho paranoje
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 6:44 pm

paces napísal:
pred par rokmi sa park zatvaral o 20:00 ale bolo to zbytocne...vlastne aj je to zbytocne preco by sa mal? ake vytrznosti sa robia v parku? neni som v obraze... Shocked jaj zase podparkova kultura Rolling Eyes chytate z toho paranoje

Posledných pár mesiacov sa prechádzam s priateľkou po parku, a to aj vo večerných hodinách a musím povedať, že som nezaznamenal žiadne výtržnosti, ani žiaden vandalizmus. Pri pohľade na iné obce či mestá, kde sa kácajú pomníky (Vydrná), podpaľujú podniky (Klobušice) či tam kde hrozia stupídne útoky tzv. Národného odporu (inak vypatlaných vyholených tupcov) musím konštatovať, že som rád a som spokojný s tým aký pokoj je u nás...
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 7:37 pm

Phallusstein napísal:
paces napísal:
pred par rokmi sa park zatvaral o 20:00 ale bolo to zbytocne...vlastne aj je to zbytocne preco by sa mal? ake vytrznosti sa robia v parku? neni som v obraze... Shocked jaj zase podparkova kultura Rolling Eyes chytate z toho paranoje

Posledných pár mesiacov sa prechádzam s priateľkou po parku, a to aj vo večerných hodinách a musím povedať, že som nezaznamenal žiadne výtržnosti, ani žiaden vandalizmus. Pri pohľade na iné obce či mestá, kde sa kácajú pomníky (Vydrná), podpaľujú podniky (Klobušice) či tam kde hrozia stupídne útoky tzv. Národného odporu (inak vypatlaných vyholených tupcov) musím konštatovať, že som rád a som spokojný s tým aký pokoj je u nás...
Kedy si naposledy videl kryptu?
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 7:59 pm

Barbar Cohen napísal:
Phallusstein napísal:
paces napísal:
pred par rokmi sa park zatvaral o 20:00 ale bolo to zbytocne...vlastne aj je to zbytocne preco by sa mal? ake vytrznosti sa robia v parku? neni som v obraze... Shocked jaj zase podparkova kultura Rolling Eyes chytate z toho paranoje

Posledných pár mesiacov sa prechádzam s priateľkou po parku, a to aj vo večerných hodinách a musím povedať, že som nezaznamenal žiadne výtržnosti, ani žiaden vandalizmus. Pri pohľade na iné obce či mestá, kde sa kácajú pomníky (Vydrná), podpaľujú podniky (Klobušice) či tam kde hrozia stupídne útoky tzv. Národného odporu (inak vypatlaných vyholených tupcov) musím konštatovať, že som rád a som spokojný s tým aký pokoj je u nás...
Kedy si naposledy videl kryptu?

Neviem či narážaš na tú aféru s tým pomaľovaním - to že psychicky narušený imbecil namaľuje kryptu farbami dúhy nepovažujem za vandalizmus, skôr záležitosť a prácu pre sanatórium...je pravda že krytptu som nevidel asi mesiac, takže najčersvejšie udalosti nepoznám. Ale tu sa bavili o podparkovej kultúre...
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 8:04 pm

Nie, písal si, že si nezaznamenal žiadny vandalizmus. Úplne pochopiteľné- veď si tam bol s frajerkou. Všimni si nabudúce na krypte zničené ozdobné mreže, rozbité vitráže, rozbitý mramor. A to to bolo opravené tento rok! V poslednej dobe ukradnutá brána. Pernamentne ničená výsadba stromov. Mám pokračovať?
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 8:44 pm

Barbar Cohen napísal:
Nie, písal si, že si nezaznamenal žiadny vandalizmus. Úplne pochopiteľné- veď si tam bol s frajerkou. Všimni si nabudúce na krypte zničené ozdobné mreže, rozbité vitráže, rozbitý mramor. A to to bolo opravené tento rok! V poslednej dobe ukradnutá brána. Pernamentne ničená výsadba stromov. Mám pokračovať?

Správne, nevšimol som si žiaden vandalizmus, skôr následky vyčíňania deciek. O tej bráne som nevedel, to je pre mňa fakt novinka - ale to budú skôr naši rómski a polorómski spoluobčania. Neviem, stromčeky si moc nevšímam (myslím tie novovysadené) pretože jednak neviem kde boli vysadené, a jednak aj keby boli napr. povytrhané, neviem kde stáli - to ľudskému oku unikne. Konkrétne vandalizmus sa v poslednej dobe ustálil si myslím (ber moj názor s tým, že nepracujem na obecnom úrade a nechodím každý deň kukať do parku, či je ohnutá mriežka na bráne)

Veľa vecí je už dávno poškodených, hovorím o súčasnosti...
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 14, 2007 10:35 pm

fu tak krypta je znova znicena.. Crying or Very sad
co sa tyka policie, mozno by bola v pohode, pokial bude zasahovat tam kde ma (napr krypta, opilci) a nie buzerovat nevinnych ludi - ako to byvalo predtym. pisem z vlastnej skusenosti
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyŠt november 15, 2007 12:52 pm

paces napísal:
fu tak krypta je znova znicena.. Crying or Very sad
co sa tyka policie, mozno by bola v pohode, pokial bude zasahovat tam kde ma (napr krypta, opilci) a nie buzerovat nevinnych ludi - ako to byvalo predtym. pisem z vlastnej skusenosti

Súhlasím, obecná polícia by mala zasahovať tam, kde treba...
Návrat hore Goto down
Piko88
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 20.11.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 21, 2007 10:35 pm

Pokial to s tou Obecnou políciou myslia vážne, tak od tej polície budem očakávať aj výsledky a zlepšenie života v našej obci. Cool
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySt november 21, 2007 11:17 pm

Phallusstein napísal:
Barbar Cohen napísal:
Nie, písal si, že si nezaznamenal žiadny vandalizmus. Úplne pochopiteľné- veď si tam bol s frajerkou. Všimni si nabudúce na krypte zničené ozdobné mreže, rozbité vitráže, rozbitý mramor. A to to bolo opravené tento rok! V poslednej dobe ukradnutá brána. Pernamentne ničená výsadba stromov. Mám pokračovať?

Správne, nevšimol som si žiaden vandalizmus, skôr následky vyčíňania deciek. O tej bráne som nevedel, to je pre mňa fakt novinka - ale to budú skôr naši rómski a polorómski spoluobčania. Neviem, stromčeky si moc nevšímam (myslím tie novovysadené) pretože jednak neviem kde boli vysadené, a jednak aj keby boli napr. povytrhané, neviem kde stáli - to ľudskému oku unikne. Konkrétne vandalizmus sa v poslednej dobe ustálil si myslím (ber moj názor s tým, že nepracujem na obecnom úrade a nechodím každý deň kukať do parku, či je ohnutá mriežka na bráne)

Veľa vecí je už dávno poškodených, hovorím o súčasnosti...

I love you I love you nedas si pokoja...preco jednoducho nepriznas, ze si sa sekol...ze si si to jednoducho nevsimol....nedokazes si priznat chybu..
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyPo november 26, 2007 4:52 pm

OK, priznávam...
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySo december 01, 2007 3:33 pm

A odkedy vlastne zacnu bdiet nad nasim kludnym zivotom ochrancovia poriadku ??? Zevraj obec uz aj auto kupila... Ved penazi je dost, rozpocet asi nevycerpany, tak treba rychlo minat... santa
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyUt december 04, 2007 4:44 pm

Mali by začať ešte pred koncom roka.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyNe december 09, 2007 3:42 pm

Aky bude telefonicky kontakt na novodobych strazcov nasho kludnejsieho zivota ? Bude to vseobecne znama bezplatna linka 159, alebo na OU prekvapi niecim inym...? "volana stanica je docasne nedostupna, zavolajte neskor, prosim-"
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyPo december 10, 2007 10:58 am

milan napísal:
Aky bude telefonicky kontakt na novodobych strazcov nasho kludnejsieho zivota ? Bude to vseobecne znama bezplatna linka 159, alebo na OU prekvapi niecim inym...? "volana stanica je docasne nedostupna, zavolajte neskor, prosim-"

Nebolo to nahodou 158???
Návrat hore Goto down
Saladin
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 3
Registration date : 09.01.2008

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptySo január 12, 2008 3:45 pm

rostro napísal:
ja si myslim ze sa s tym nic nevyriesi a pripada my to smiesne mat policiu v takej "velkej obci"

zbytocne vyhodene peniaze. Raz zacas sa nieco ukradne ale urcite to bude za menej penazi ako nas vyjde obecna policia mesacne !!

To hovor tym čo mali na Bielych Hlinách vykradnuté chaty.
Návrat hore Goto down
milan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 36
Registration date : 17.10.2007

Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia EmptyNe január 13, 2008 2:55 am

A kde su ti nasi ochrancovia ??? Zevraj im platime z nasich dani trojmesacny kurz, aby vedeli, co maju robit, dobre nie ??? Nevadi, ze chybaju chodniky, a kde su, tak su vacsinou v dezolatnom stave...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Obecná polícia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Obecná polícia   Obecná polícia Empty

Návrat hore Goto down
 
Obecná polícia
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: život v obci-
Prejdi na: