Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Posilovňa na LR

Goto down 
+9
Piko88
Chata Gym
paces
Agent Smith
skica
Morgenstern
Phallusstein
milan
Pipač
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyŠt november 22, 2007 12:23 am

Phallusstein napísal:
paces napísal:
Phallusstein napísal:
Pipač napísal:

pozri...ked nemas vstah k tomuto sportu tak nan láskavo nekydaj, je jasne, ze vela ludi je natolko obmedzenych, ze nechapu o co ide a radsej sedia v krcme, fajcia alebo sa ro***ju po diskotekach pricom podnapití zneprijemnuju zivot vsetkym naokolo....my...ludia co cvicime prave naopak, sme so sebou vyrovnaní, relativne spokojní, robime sport ktorý nás baví a mame svoje ciele.

a ak chces ničo z mojich výrokov citovat..nieje problem..budem len rád

Tak teraz zasa kydáš ty! 75 percent prudilov na zábavách a diskotékach ktorých poznám sú takzvaní "svalovci" a ľudia, ktorí svoje svalstvo prezentujú bitkami a podobnými záležitosťami.

Radšej porozmýšľaj aké skutočnosti spájaš a porovnávaš. Chodenie do posilovne takým spôsobom, aby som to prezentoval pred ostanými je obyčajný prejav narcisizmu.

Hold tým, ktorí cvičia pre zdravie...

Phallusstein plne suhlasim s tebou...pocuvaj pipac to ako do "vyrovnanosti a spokojnosti so sebou" sa dostavas aj pomocou steroidov a podobnych veciciek? Preto ze pokial viem tak v tomto sporte je to pravidlom.

Samozrejme, veď to je nielen u vrcholových body-buildingistov uplne normalne, zacinaju s 10 litrami kavy denne a koncia na pirulkach...

hmm..tak toto je kvalita..čo dodat..kolko trenerskych kurzov mas za sebou?.pretoze vidim, ze do toho fakt vidis.. Suspect ..v prvom rade nieco take ako body-buildingisti neexistuje..ani googel to nenajde..sorry, ale je to tak, no ale pre bodybuilderov je uplne normalne, ze zacinaju svoj den ovsennymi vlockami a mliekom...pokial viem..no s5. 10 litrov kavy denne? to bol pokus o vtip? scratch hmm..uz to viac neskusaj..nejde ti to...napriklad ja kavu vobec nepijem..kava je dobra jedine kratko pred treningom, vtedy ta moze trosku prebrat, ale to je zanedbatelne, potom kavu akceptujem v predsutaznej priprave, kedy je vhodna ako nahrada tekutin nakolko ma diureticke ucinky ale aj vtedy jej vypijem len 2,5 dcl...no a k tym pirulkam..steroidy som nikdy v zivote nebral, tento sport nerobim kôli inym, ale preto, ze ma bavi chcem nieco v zivote dokazat a myslim, ze ako odrazový mostik mi kulturistika velmi dobre posluzi..

steroidy dnes patria aj k mnohym iným sportom, nielen ku kulturistike..a ak si chce niekto znicit zivot..nech sa paci..prajem dobru chut, ale ty stále zabudaš na miliony (to neprehanm) miliony ludi na celom svete, ktorí robia tento sport len z lásky k pohybu, sile a pevnej vôly
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyŠt november 22, 2007 12:31 am

paces napísal:
napr: [code]http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=1994/[code]
typek tam pise ze na odburavanie tuku je EFEDRIN - najznamejsia latka!!!!!!!!!! ale EFEDRIN sa pouziva na varenie PERVITINU co je ...DROGA!!!!!!!!! v tom topicu tiez opisuje vedlajsie ucinky hmm a samozrejme su totozne s ucinkami pervitinu Evil or Very Mad a zabudol tam napisat ze sposobuje zavislost
takze asi takto to vyzera s kulturistikou, "krase tela" podriadit vsetko. Cize kulturisti su tiez fetaci!

ano ten tipek..pepo, mimochodom kamarat, pozname sa z fora...je tam aj o efedrine, ale uvedom si, ze efedrin je predovsetkym liek, takze podla toho co si tu teraz napisal, chorí ludia, ktorí beru efedrin su fetaci...hmm frajeer..tento tvoj pohlad je fakt velmi obmedzeny..neuraz sa prosim, ale rozculuje ma ked niekto kyda na tento sport nepravom...je profesionalna kulturistika, kde sa steroidy beru, ale tí sportovci ktorí ich beru sa dali na tuto cestu sami a pochybujem, ze by si dobrovolne znicili zdravie keby nemali inej sance, ak chcu v profi-sporte vítazit, bez toho to nejde, ale to je na hlbsiu debatu robia to co musia..zalezi na rozhodch...niekedy si o tom mozeme poikecat.tu na to neni priestor
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyŠt november 22, 2007 10:10 pm

Laughing Laughing Laughing mas pravdu efedrin je sucast liekov, ale nie je v nich v takom mnoztve ako ho konzumuju fetaci a "rysovaci" Laughing takze nemam obmädzeny pohlad. sterace beru aj amateri, nie len profici... nechcel som kydat na kulturistiku, ale poukazat ze "smradi" su aj v tvojom oblubenom sporte (hm a nie len v nom)... ale to zase neznamena ze su vsetci taki, je mi jasne ze väcsina ludi namahajucich sa vo fitku nebere nic ... no takze tak no..
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptySo november 24, 2007 1:03 pm

Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
paces napísal:
Phallusstein napísal:
Pipač napísal:

pozri...ked nemas vstah k tomuto sportu tak nan láskavo nekydaj, je jasne, ze vela ludi je natolko obmedzenych, ze nechapu o co ide a radsej sedia v krcme, fajcia alebo sa ro***ju po diskotekach pricom podnapití zneprijemnuju zivot vsetkym naokolo....my...ludia co cvicime prave naopak, sme so sebou vyrovnaní, relativne spokojní, robime sport ktorý nás baví a mame svoje ciele.

a ak chces ničo z mojich výrokov citovat..nieje problem..budem len rád

Tak teraz zasa kydáš ty! 75 percent prudilov na zábavách a diskotékach ktorých poznám sú takzvaní "svalovci" a ľudia, ktorí svoje svalstvo prezentujú bitkami a podobnými záležitosťami.

Radšej porozmýšľaj aké skutočnosti spájaš a porovnávaš. Chodenie do posilovne takým spôsobom, aby som to prezentoval pred ostanými je obyčajný prejav narcisizmu.

Hold tým, ktorí cvičia pre zdravie...

Phallusstein plne suhlasim s tebou...pocuvaj pipac to ako do "vyrovnanosti a spokojnosti so sebou" sa dostavas aj pomocou steroidov a podobnych veciciek? Preto ze pokial viem tak v tomto sporte je to pravidlom.

Samozrejme, veď to je nielen u vrcholových body-buildingistov uplne normalne, zacinaju s 10 litrami kavy denne a koncia na pirulkach...

hmm..tak toto je kvalita..čo dodat..kolko trenerskych kurzov mas za sebou?.pretoze vidim, ze do toho fakt vidis.. Suspect ..v prvom rade nieco take ako body-buildingisti neexistuje..ani googel to nenajde..sorry, ale je to tak, no ale pre bodybuilderov je uplne normalne, ze zacinaju svoj den ovsennymi vlockami a mliekom...pokial viem..no s5. 10 litrov kavy denne? to bol pokus o vtip? scratch hmm..uz to viac neskusaj..nejde ti to...napriklad ja kavu vobec nepijem..kava je dobra jedine kratko pred treningom, vtedy ta moze trosku prebrat, ale to je zanedbatelne, potom kavu akceptujem v predsutaznej priprave, kedy je vhodna ako nahrada tekutin nakolko ma diureticke ucinky ale aj vtedy jej vypijem len 2,5 dcl...no a k tym pirulkam..steroidy som nikdy v zivote nebral, tento sport nerobim kôli inym, ale preto, ze ma bavi chcem nieco v zivote dokazat a myslim, ze ako odrazový mostik mi kulturistika velmi dobre posluzi..

steroidy dnes patria aj k mnohym iným sportom, nielen ku kulturistike..a ak si chce niekto znicit zivot..nech sa paci..prajem dobru chut, ale ty stále zabudaš na miliony (to neprehanm) miliony ludi na celom svete, ktorí robia tento sport len z lásky k pohybu, sile a pevnej vôly

Pokial o tom nevies, tak kava odvodnuje vsetku vodu so svalov - preto jej tolko piju. Vo vlkom mnozstve posobi ako stimulator a stabilizator svalovej hmoty - tym padom sa im naoko zvysuje objem i povrch svalu...

to ze posobi vo velkom mnozstve karcinogenne, podmienuje k namahaniu srdcoveho svalu a zvysuje dychavicnost je im asi uplne jedno, pretoze chcu mat krasne kopceky na rucickach...

nevypravaj jake je to strasne zdrave, ked sam vies o tom velke h....

P.S: Rad by som vedel, ci si tym spamovanim (3 prispevky po sebe) chces nieco osobne dokazat?!
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo november 26, 2007 8:20 pm

paces napísal:
Laughing Laughing Laughing mas pravdu efedrin je sucast liekov, ale nie je v nich v takom mnoztve ako ho konzumuju fetaci a "rysovaci" Laughing takze nemam obmädzeny pohlad. sterace beru aj amateri, nie len profici... nechcel som kydat na kulturistiku, ale poukazat ze "smradi" su aj v tvojom oblubenom sporte (hm a nie len v nom)... ale to zase neznamena ze su vsetci taki, je mi jasne ze väcsina ludi namahajucich sa vo fitku nebere nic ... no takze tak no..

O.K....s tymto som ochotny suhlasit...kto by to bol povedal Very Happy
mas pravdu
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyUt február 12, 2008 12:05 am

Chyba tu niaka slušna posilka
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyNe február 17, 2008 2:46 pm

jožko napísal:
Chyba tu niaka slušna posilka

jj môhlo by tu ničo byť, dokonca aj malo, len niesu financie...obecny urad rozbieha par velkych projektov....tak dufam, ze raz..po ich dokončeni tu niečo take vznikne...zatial nam ostava makať len v pivniciach
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo február 18, 2008 1:51 am

no veru asi tak . Na LR nic nekvitne iba hynie a to je skoda
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo február 18, 2008 2:49 pm

jožko napísal:
no veru asi tak . Na LR nic nekvitne iba hynie a to je skoda

no zas tak kriticky by som to nebral...zmeny budu, len im treba dat čas...a ani v tych pivniciach to neni zas take zle Very Happy...ked si to vies zariadit
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyUt február 19, 2008 2:22 am

no sak hej ale chyba tu strasne vela veci
Návrat hore Goto down
peter42
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 17.03.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptySo marec 29, 2008 10:27 pm

jožko napísal:
no sak hej ale chyba tu strasne vela veci



Je jednoduche kritizovat, co si pre obec spravil ty???
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo marec 31, 2008 12:03 am

No to mas pravdu ze je jednoduche kritizovat ale ty si o nic viac pre nu nespravil tiez ...... mozno tak skakal po muroch Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo marec 31, 2008 10:02 pm

jozko nasiel si si kamarata? Laughing
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo marec 31, 2008 11:22 pm

no asi tak Very Happy Very Happy Very Happy som dal cosi na hadzanu a jemu sa to nepacilo tak ma tu vsade zacal kritozavat Very Happy Very Happy Razz ale mne je to tak jedno .......nech robi ako vie Very Happy aspon sa doma na nom pobavim flower
Návrat hore Goto down
peter42
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 17.03.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptySo apríl 19, 2008 7:46 pm

jožko napísal:
no asi tak Very Happy Very Happy Very Happy som dal cosi na hadzanu a jemu sa to nepacilo tak ma tu vsade zacal kritozavat Very Happy Very Happy Razz ale mne je to tak jedno .......nech robi ako vie Very Happy aspon sa doma na nom pobavim flower

Ver mi, ze ja sa doma na tebe bavim viac Laughing
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo apríl 21, 2008 5:45 pm

hmm ok
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo apríl 21, 2008 5:46 pm

mam radost Very Happy:D
Návrat hore Goto down
obyvatelka
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 03.03.2008

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyŠt apríl 24, 2008 4:48 pm

chcem reagovat na temu fitneska a za nas zeny ze by sme radi uvitali na rovniach fitnesko uz len z casoveho dovodu ze clovek tam zajde kedy nam to vyhovuje ci do obede alebo pobede chcela by som sa este opytat ci by sa nedalo dohodnut s majitelom lekarne nakolko tam posilnovna bola bolo by to super
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 5:57 pm

no to je problemove..je to len pre VIP. keby si za nim zašla a skusila si to vybavit mozno uspejes..ale je to komplikovane...kazdopadne drzim palce
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyNe august 17, 2008 8:02 pm

no čo?..je niečo new? počul som, ze pan S. sa vyjadril na TV Považie, zč posilka je v plane...blizsie nič neviem, tak aby sme zabranili šireniu klebiet mohol by sa vyjadrit aj niekto kompetentny
Návrat hore Goto down
Cloud
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 7
Registration date : 07.05.2009

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 5:31 pm

S posilkou na LR to asi vyzera biedne kedze sa o nicom nehovori.
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyPo máj 18, 2009 3:13 am

Nazdar Very Happy.. tak sa stretame na dalsiom fore Very Happy.. po www.posilovanie.sk

ak chces pridi si zacvicit ku nam.. zhaname novych ludi do party... budes to mat hned aj s osobnym trenerom Very Happy
Návrat hore Goto down
Cloud
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 7
Registration date : 07.05.2009

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptySt jún 03, 2009 2:28 pm

Uz som aj zabudol, ze som tu registrovany Laughing
Pocuj ty si niaky aktivny ked si aj tu Very Happy
Toho trenera berem, je na mne roboty ako na kostole Very Happy
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 EmptyNe jún 14, 2009 7:25 pm

ked sme uz pri tom kostole Very Happy.. aj pan fararko vypada nejaky široky v ramenach... počul som, ze hraval hokej.. teraz je na tom ako?.. činky este zdvíha, či uz ho to prestalo bavit?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Posilovňa na LR   Posilovňa na LR - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Posilovňa na LR
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: šport v obci :: posilňovanie a fitness-
Prejdi na: