Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kontajnery na sklo

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
demoverzia03
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 28.11.2008

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyPi november 28, 2008 7:25 pm

mna by prevelice zaujimalo kde na Rovniach sa nachadzaju kontajnery na sklo-asi mam slaby pouorovaci talent aleja som ziadne nevidel.
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyNe november 30, 2008 12:25 pm

Máš skvelý pozorovací talent. Zatiaľ nie sú. Práve je predložený projekt na intenzifikáciu zberu, teda ak všetko dobre dopadne dočkáš sa v prvom polroku 2009 a nie len kontajnerov na sklo.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyPo december 01, 2008 8:10 pm

a ked sa chcem zbavit starej telky, monitora - inej elektroniky, kde ju mam vyhodit? staci polozit pri kos?
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyPo december 01, 2008 10:10 pm

No. elektrošrot sa zváža 2 x do roka a vtedy to treba vyložiť ku smetiaku. Najbližšie to bude cca v marci. Ale ak sa toho potrebuješ zbaviť akútne, brnkni na úrad, tam ti povedia čo a ako.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
demoverzia03
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 28.11.2008

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyŠt máj 28, 2009 10:04 am

Do konca prveho polroka zostava mesiac a kontajnerov stele nieto a zacoli mi chybat aj kontajnery na papier. Ked to tak pozorujem tak obec L.R. sa vobec nesprava ekologicky. Bude sa v tomto smere nieco robit ?
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyŠt máj 28, 2009 2:48 pm

V septembri som písal, že sme predložili žiadosť o NFP z fondov EU. Vtedy sme žiaľ neboli úspešný. 11.5. sme predkladali ďalšiu žiadosť o NFP na projekt Zberný dvor a intenzifikáciu separácie. V rámci neho žiadame okrem iného aj cca 150 kontajnerov na vyseparované zložky KO. Verím, že budeme úspešný.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
demoverzia03
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 28.11.2008

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyPi september 04, 2009 9:38 pm

Dnes som pozeral dokument o separacii odpadu a tak ma zasa napadli tie kontajnery na sklo a papier.No tak co ako sme na tom?
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyUt september 08, 2009 3:16 pm

Zle. Minulý týždeň nám prišlo zamietavé stanovisko. MŽP sa rozhodlo podporiť firmy pracujúce v oblasti OH a na obce sa zasa nejak pozabudlo. Nakoľko v septembri má byť vyhlásená ďalšia výzva na stroje a zariadenie pre zberné dvory musíme dvor vybudovať ešte tento mesiac ( za vlastné), aby sme na tieto zariadenie mohli žiadať fin. prostriedky. Nakoľko je momentálna finančná situácia zložitejšia ( krátenie podielových daní zo strany štátu), je možnosť žiadania prostriedkov z EU prvoradá. Až ak toto všetko zlyhá prídu na rad vlastné finančné prostriedky.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
demoverzia03
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 10
Registration date : 28.11.2008

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptySt september 09, 2009 10:57 am

No to je parada-hlavne že sa všade keca o ekologii a ako obce a mesta strasne malo triedia odpad a ked zaziadaju o grand tak sa im vysmeju do ksichtu.Podla štatistiky sa na slovensku zrecykluje 30% skla-vo Švajčiarsku až 90%. Ale kym bude mat vlada k tomu stale takyto postoj tak sa k tomu čislu nepribližime nikdy.
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo EmptyPo september 14, 2009 3:31 pm

ekologia na SR je na smiech.. zelena energia?.. EU sa snazi zvysovat podiel veternych elektrarní aj sa im to dari..a SR?.. u nas je pokles..
chybaju smetiaky, odpad sa netriedi, ludia hadzu smeti na zem... z toho ma ide roztrhnut... minule som videl maminu s dcerkou ako sedia na lavičke.. mama jej odbalila nejaky kex a papier hodila na zem.. super priklad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kontajnery na sklo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kontajnery na sklo   Kontajnery na sklo Empty

Návrat hore Goto down
 
Kontajnery na sklo
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: život v obci-
Prejdi na: