Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Letny Vypredaj 2008

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Agent Smith
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Location : matrix
Registration date : 11.10.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyNe september 07, 2008 5:30 pm

chcem podakovat organizatorom koncertu Letny Vypredaj 2008 za kvalitny kulturny zazitok!!!
buduci rok by to uz znieslo aj vacsie kapely....
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyNe september 07, 2008 6:15 pm

no dobre bolo...znamejsie kapely ani nemusia byt, skor kvalitne, ved v tom slovenskom podhubi to riadne rasi Very Happy a je fajn ked mozu dostat prilezitost si zahrat.. ale ta diska by nemusela byt..alebo hej, ale nie v rezii mr Kozaka a spol sak ti su tu furt - skor neaka party kde by sa mohli prezentovat djs a elektronicke projekty a nie pustaci cd..no ze by to bolo take multizanrove.. ale je fajn ze sa to tomasovi podarilo dat dokopy. vivat lavagance!!!!! Laughing
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptySt september 10, 2008 7:41 pm

V prvom rade chcem aj ja poďakovať organizátorom za príjemné osvieženie, ktoré bolo v súčasnej kultúrnej mizérii balzámom na moju dušu. K skupinám sa nebudem vyjadrovať, nakoľko to nebola moja krvná skupina. Ale musím pochváliť HEX za vynikajúcu a živú show. Snáď by som len skritizoval absenciu občerstvenia- veď koncerty a nejaké to pivko k sebe patria, nie? Ale to už asi organizátori pochopili.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Winco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 17
Registration date : 27.05.2009

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Party....???   Letny Vypredaj 2008 EmptySt máj 27, 2009 9:07 pm

Som pracovník firmy (www.king.sk),zaoberam sa laser show a projekciami,multimedialna show a atd...chcelo by to tu nieco ako techno up alebo nieco podobne napr.v letnom amfitetatry....som laserovy technik....je smutne ze este neprisla ziadna ponuka ....ale co uz....presiel som cele slovensko a vsade kde sme boli nas chvalili....ak ma niekto zaujem o lasr show poskytnem viac info na winco88@azet.sk( napr. MR KOZAK by sa mal uvedomit a nieco pre ludi urobit....tie disci su nudne.
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyPo jún 01, 2009 10:00 pm

winco paradne svetielka mate.. ak by ste svietili na Hudobnom lete, tak by som dosiel kuknut... so stuplami na usiach lol!
inak, ako kazdy rok je line up Hudobneho leta maximalny grc.. som zvedavy ci sa podari zbuchat aj neaky normalny koncert, alebo zase be "kultura" len pre dochodcov..
Návrat hore Goto down
Winco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 17
Registration date : 27.05.2009

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyŠt jún 04, 2009 9:09 pm

no svetielka su to pekne ale aj vela roboty okolo nich.....bolo by to dost dobre keby som mal sancu svietit na LR
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyPi jún 05, 2009 12:39 pm

citácia :
inak, ako kazdy rok je line up Hudobneho leta maximalny grc.. som zvedavy ci sa podari zbuchat aj neaky normalny koncert, alebo zase be "kultura" len pre dochodcov..
Hádam sa Tomášovi podarí volačo poriešiť.
A po lete sa snáď podarí zorganizovať aj niečo pre priaznivcov undergroundu.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyPi jún 05, 2009 9:15 pm

heeej cosi be pre banikov. som zvedavy Smile
Návrat hore Goto down
Winco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 17
Registration date : 27.05.2009

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyŠt august 27, 2009 11:35 pm

Barbar Cohen napísal:
citácia :
inak, ako kazdy rok je line up Hudobneho leta maximalny grc.. som zvedavy ci sa podari zbuchat aj neaky normalny koncert, alebo zase be "kultura" len pre dochodcov..
Hádam sa Tomášovi podarí volačo poriešiť.
A po lete sa snáď podarí zorganizovať aj niečo pre priaznivcov undergroundu.

som zvedavi ze kedy
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyPi august 28, 2009 2:25 pm

4.9. tak sa teš Smile...
vstupne je neuveritelne 2e..
vyber kapiel punk-rock, ale snád to bude O.K. nabuduce by môhli byt horkyze...
Návrat hore Goto down
Winco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 17
Registration date : 27.05.2009

Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 EmptyPi august 28, 2009 10:09 pm

Pipač napísal:
4.9. tak sa teš Smile...
vstupne je neuveritelne 2e..
vyber kapiel punk-rock, ale snád to bude O.K. nabuduce by môhli byt horkyze...


jaj a co tam je este hudba z marsu jak minule???serm na to sak ani tie diskoteky ma uz nebavia co je to tam stale to iste......kurnik keby mozmme ist na LR svietit....kks uz by mohli nieco urobit aj pre nas bud nejaku riadnu technovicu alebo schranz.....aspon jedna akcia za rok
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Letny Vypredaj 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Letny Vypredaj 2008   Letny Vypredaj 2008 Empty

Návrat hore Goto down
 
Letny Vypredaj 2008
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: zábava a služby v obci :: koncerty-
Prejdi na: