Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cesta v ulici Pod Skalkou

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ogy
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 20.01.2008

Cesta v ulici Pod Skalkou Empty
OdoslaťPredmet: Cesta v ulici Pod Skalkou   Cesta v ulici Pod Skalkou EmptyNe január 20, 2008 11:09 pm

Dobrý deň p.starosta!
Cesta v ulici Pod Skalkou je už roky v katastrofálnom stave.Už si ani nepamatam kedy tam bola naposledy údržba zo strany OBECNÉHO ÚRADU.Posledé roky sme nútení riešiť problémy s cestou na vlastné náklady, takže opravy sú len provizorne.Je v pláne rekonštrukcia tejto cesty,alebo opravy si budeme vykonávat aj naďalej sami? Pripomínam,že po tejto ceste chodia tiež daňoví poplatníci (aj Vaši voliči) ,ktorí by zaiste uvítali civilizovanú cestu a nestačia im výhovorky, že cesta bude vyasfaltovaná až po vybudovaní kanalizácie.Taktiež by som chcel podotknúť,že rozsiahlejšia oprava cesty bola realizovaná pred viac ako troma desaťročiami a tak by bolo už načase aby sa OBECNÝ ÚRAD začal zaujímať aj o tento problém,lebo stav tejto cesty je vizitka aj starostu.
Návrat hore Goto down
astra40
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 30.03.2008

Cesta v ulici Pod Skalkou Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cesta v ulici Pod Skalkou   Cesta v ulici Pod Skalkou EmptyNe marec 30, 2008 9:56 pm

suhlasim s ogym,ta cesta je riadny tankodrom a kedze kazdy den tadial chodievam do skoly(starosta asi ani newi kde as tato cesta nachadza)tiez by som uvital keby sa tato cesta upravila az do horenickej horky pretoze ani tam to nevyzera najlesie.pan starosta poproste niekoho z obecneho uradu aby vas tam zaviedol a presvedcte sa na vlastne oci kadial si musim denno-denne spinit topanky pretoze nemam na autobus a nie len ja:(
Návrat hore Goto down
 
Cesta v ulici Pod Skalkou
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Parkovanie na Majerskej ulici
» Rozbita cesta na krizovatke na Majer

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: diskusia so starostom obce-
Prejdi na: