Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Hádzaná

Goto down 
+4
peter42
Kameň.junior
jožko
Dajco
8 posters
AutorSpráva
Dajco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 6
Age : 35
Registration date : 24.11.2007

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Hádzaná   Hádzaná EmptySo november 24, 2007 12:50 pm

..zdravím.čo bude prosím vás s hádzanou na Lednických Rovniach??ihrisko je akože ina kdosť dobré by som povedal!!zatial ďakujem Basketball
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptySt február 27, 2008 12:45 am

už to nema zmysel ste z formy Very Happy
Návrat hore Goto down
Dajco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 6
Age : 35
Registration date : 24.11.2007

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: ....forma je   Hádzaná EmptyPi marec 07, 2008 10:42 pm

že s formy?..hahaa...tak to teda ani z daleka nie Basketball king ..a inak je to pekná sila keď starosta vobec na fóre nereaguje na otázky občanov lol! ....ihrisko je celkom super jocolor
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptySt marec 12, 2008 1:44 am

no hej ale ja si myslim ze keby zacnete znova hravat po takej dlhej dobe tak to potom nebudete mat sancu sa niekde uchytit lebo Zubak a Lenica hadzanu nehravaju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Kameň.junior
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 3
Age : 38
Location : Majer
Registration date : 13.12.2007

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptySt marec 12, 2008 11:59 am

jožko napísal:
no hej ale ja si myslim ze keby zacnete znova hravat po takej dlhej dobe tak to potom nebudete mat sancu sa niekde uchytit lebo Zubak a Lenica hadzanu nehravaju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
peter42
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 17.03.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPo marec 17, 2008 8:31 pm

jožko napísal:
no hej ale ja si myslim ze keby zacnete znova hravat po takej dlhej dobe tak to potom nebudete mat sancu sa niekde uchytit lebo Zubak a Lenica hadzanu nehravaju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ty traposak trapny
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPi marec 21, 2008 9:58 pm

Very Happy Very Happy Very Happy fúúúúúú teraz si mi ale dal Very Happy ked sa na tom tak rozculujes tak aspon viem ze to je pravda Very Happy chlapci musite sa stym zmierit alebo poproste Zubacamov a Lednicanov nech daju pripravny svami Very Happy
Návrat hore Goto down
peter42
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 17.03.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptySt marec 26, 2008 4:33 pm

jožko napísal:
Very Happy Very Happy Very Happy fúúúúúú teraz si mi ale dal Very Happy ked sa na tom tak rozculujes tak aspon viem ze to je pravda Very Happy chlapci musite sa stym zmierit alebo poproste Zubacamov a Lednicanov nech daju pripravny svami Very Happy



najskor sa pozrite na seba vy futbalisti a potom tu rozpravaj o hadzanej, ktorej sa vobec nerozumies! Hadzana bola na vyššej urovni ako je vas futbal...
Návrat hore Goto down
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPi marec 28, 2008 2:24 am

lol! lol! lol! lol! lol! kto vravi ze ja som futbalista ??...... a aj keby bola mas pravdu BOLA ..... ale nemozes porovnavat futbal a hadzanu na slovensku ... ako vidim moc sa sportom neviznas tak radcej ticho Very Happy .......a s coho si usidil ze hadzana BOLA lepsia ??? ..
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPi marec 28, 2008 1:40 pm

Lebo BOLA! Nejakých 5-6 rokov dozadu hrali muži 1. ligu. To bola druhá najvyššia liga na Slovensku.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
jožko
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 35
Registration date : 10.02.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPo marec 31, 2008 12:00 am

A kolko bolo tych lig ??? hmm v Hadzanej nieje taka konkurencia ako napr vo futbale tak sa to neda porovnavat v Puchove za zeny hraju hazdanu 16-17 rocne "dievcata"
Návrat hore Goto down
leystan
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 4
Registration date : 04.07.2008

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPi júl 04, 2008 4:16 pm

jožko napísal:
A kolko bolo tych lig ??? hmm v Hadzanej nieje taka konkurencia ako napr vo futbale tak sa to neda porovnavat v Puchove za zeny hraju hazdanu 16-17 rocne "dievcata"

Fuuha, vidim ze niekto ma prehlad Very Happy tak tych lig bolo dost...ale hlavne je to ze to bola druha najlepsia liga na SVK.
Ale pozrime sa do skutocnosti, Jozko moj, slovensky futbal: heh, skvely!!!
slovenska hadzana: priamy postup na MS! Cool Futbalisti moze len kukat a snivat lol!
Návrat hore Goto down
savik
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 12.08.2009

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptySt august 12, 2009 3:14 pm

Ja som hraval aj hadzanu aj futbal a mozem potvrdit ze hadzana bola na lepsej urovni......ci uz to boli muzi, ktori hravali prvu ligu, ci uz to boli ziaci, ktori skoncili na 5-tom mieste na majstrovstvach Slovenska......avsak druha vec je taka ze hadzana postuom casu pomaly ale isto zacala upadat a nakoniec uplne zanikla.....na druhej strane ani futbal nebol na zlej urovni-muzi hravali tretiu najvyssiu ligu, hrali o postup do druhej, ziaci hravali isty cas druhu ligu......myslim si ze teraz momentalne je sport cislo jedna v nasej obci FUTBALl!!! .....a myslim si ze hadzana uz len tazko pretazko bude na takej urovni ako bola-ak vobec nejaka hadzana este niekedy bude
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná EmptyPi august 14, 2009 2:11 pm

jožko napísal:
no hej ale ja si myslim ze keby zacnete znova hravat po takej dlhej dobe tak to potom nebudete mat sancu sa niekde uchytit lebo Zubak a Lenica hadzanu nehravaju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nemôzes očakavat zazraky hned od začiatku.. prvy rok by to určite nebola sranda.. ale určite by sa rychlo zlepšovali.. su to chalani kt. uz maju základy a po rozpade športu u nas začali hravat za ine kluby...alebo.. chodili hravat s dievčatami do PU Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hádzaná Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hádzaná   Hádzaná Empty

Návrat hore Goto down
 
Hádzaná
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: šport v obci :: hádzaná-
Prejdi na: