Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Využívanie telocvične

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
winmaker
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 11.11.2007

Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične EmptyNe november 11, 2007 8:08 pm

Dobrý deň pán starosta,

chcel by som sa cez vas aspon ciastocne, ak mate prehlad o danej veci, zdvorilo opytat na moznosti vyuzivania telocvicni. Ja a vsetci co seriozne trenuju parkour, gymnastiku a podobne (da sa spocitat na prstoch jednej ruky) by sme velmi radi cez zimne obdobie navstevovali telocvicne, kde by sme si radi nahradili nas trening vonku, kvoli nepriaznivemu pocasiu. Zatial sme sa dokazali informovat len na telocvicnu ucilista, kde prenajmutie vychadza asi 200 Sk na hodinu. Tu aj tak nemame istotu ci by sme mohli ukony, cviky a pohyby prevadzat.
Dalej tu je telocvicna skolska o ktorej nemame absolutne ziadne info a tak sa tu aspon takto obraciame na vas v snahe pomoct. 200 Sk na hodinu je pre nas zialbohu neprijatelna cena a mnoho ludi z LR nas povazuje za vandalov co nam je velmi luto. My v ziadnom pripade nemame ziadne taketo umysly, chceme sa len rozvijat, mentalne a fyzicky. Myslim si ze vy to chapete a ako starosta mate nejaky vplyv. Preto by sme boli nesmierne radi ak by ste nam vedeli poskytnut nejake informacie, pripadne nas na niekoho obratit alebo cele dianie nejak ovplyvnit.

Dakujem.
Návrat hore Goto down
http://www.traceur.sk/
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Re: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične EmptyUt november 13, 2007 11:16 pm

winmaker napísal:
Dobrý deň pán starosta,

chcel by som sa cez vas aspon ciastocne, ak mate prehlad o danej veci, zdvorilo opytat na moznosti vyuzivania telocvicni. Ja a vsetci co seriozne trenuju parkour, gymnastiku a podobne (da sa spocitat na prstoch jednej ruky) by sme velmi radi cez zimne obdobie navstevovali telocvicne, kde by sme si radi nahradili nas trening vonku, kvoli nepriaznivemu pocasiu. Zatial sme sa dokazali informovat len na telocvicnu ucilista, kde prenajmutie vychadza asi 200 Sk na hodinu. Tu aj tak nemame istotu ci by sme mohli ukony, cviky a pohyby prevadzat.
Dalej tu je telocvicna skolska o ktorej nemame absolutne ziadne info a tak sa tu aspon takto obraciame na vas v snahe pomoct. 200 Sk na hodinu je pre nas zialbohu neprijatelna cena a mnoho ludi z LR nas povazuje za vandalov co nam je velmi luto. My v ziadnom pripade nemame ziadne taketo umysly, chceme sa len rozvijat, mentalne a fyzicky. Myslim si ze vy to chapete a ako starosta mate nejaky vplyv. Preto by sme boli nesmierne radi ak by ste nam vedeli poskytnut nejake informacie, pripadne nas na niekoho obratit alebo cele dianie nejak ovplyvnit.

Dakujem.

viem..ze pre vas chalanov je 200sk celkom paka, hlavne ked by ste potrebovali trenovat viac krat tyzdenne, ale skuste nabehnut za starostom, alebo aspon za prednostom osobne..mozno sa nieco vyriesi..ved ,,OBEC MA ZAUJEM PODPOROVAT SPORT A KONDICNE AKTIVITY"...a co by bolo tez dobre vandaly by uz nelozili po muroch na namesti Question Question
Návrat hore Goto down
winmaker
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 9
Registration date : 11.11.2007

Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Re: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične EmptyUt november 13, 2007 11:50 pm

Nie sme vandali, nikdy sme neboli a ani nebudeme. Telocvicnou si chceme kompenzovat taketo skarede pocasie, nie prestat trenovat v mestskom prostredi.
Návrat hore Goto down
http://www.traceur.sk/
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Re: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične EmptySt november 21, 2007 9:09 pm

winmaker napísal:
Nie sme vandali, nikdy sme neboli a ani nebudeme. Telocvicnou si chceme kompenzovat taketo skarede pocasie, nie prestat trenovat v mestskom prostredi.

ale ja viem, som rad, ze mame na LR aj parkur..len makajte, az sa za vas nemusime hambit..a hovorim, forum je na dlhe lakte, najlepsie to budete mat, ked sa normalne pojdete informovat na obecny urad,osobne vam povie tazsie nie ako cez prispevok na fore..a mozno..navrhne nieco rozumne s cim budete suhlasit
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Re: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične EmptyPo november 26, 2007 4:56 pm

Pipač napísal:
winmaker napísal:
Nie sme vandali, nikdy sme neboli a ani nebudeme. Telocvicnou si chceme kompenzovat taketo skarede pocasie, nie prestat trenovat v mestskom prostredi.

ale ja viem, som rad, ze mame na LR aj parkur..len makajte, az sa za vas nemusime hambit..a hovorim, forum je na dlhe lakte, najlepsie to budete mat, ked sa normalne pojdete informovat na obecny urad,osobne vam povie tazsie nie ako cez prispevok na fore..a mozno..navrhne nieco rozumne s cim budete suhlasit

Skôr by som povedal, že by ste sa mali spýtať riaditeľky ZDŠ Potočnej, keď sme my využívali telocvičňu na škole, všetko išlo cez ňu. Obecný úrad s tým nič nemá...

Alebo sa skúste spýtať pána Benča na Strednej Sklárskej, on má kľúče od telocvične na učilišti...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Využívanie telocvične Empty
OdoslaťPredmet: Re: Využívanie telocvične   Využívanie telocvične Empty

Návrat hore Goto down
 
Využívanie telocvične
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: Starosta obce a Obecný úrad :: diskusia so starostom obce-
Prejdi na: