Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 niekto pokeca?

Goto down 
+5
Piko88
paces
Pipač
Phallusstein
mirec
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
mirec
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 31.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt október 31, 2007 10:04 pm

cherry afro :Dpokeca niekto? Questionje tu niekto Question :gee Sad
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyNe november 04, 2007 8:34 am

Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySo november 10, 2007 6:00 pm

Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyPo november 12, 2007 4:28 pm

Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops

premna zamna ked sa ti nepaci, tak sa odstahuj...ja studujem dost daleko odtialto a vzdy sa rad vratim na Rovne...

mmchdm fetaci su vsade, co narobis...
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyUt november 13, 2007 11:52 pm

Phallusstein napísal:
Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops

premna zamna ked sa ti nepaci, tak sa odstahuj...ja studujem dost daleko odtialto a vzdy sa rad vratim na Rovne...

mmchdm fetaci su vsade, co narobis...

čo zase splietaš?? ja mam svoju obec rad...asi preto pisem aj na forum..a asi preto sa zaujimam o dianie v obci..
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt november 14, 2007 4:12 pm

Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops

premna zamna ked sa ti nepaci, tak sa odstahuj...ja studujem dost daleko odtialto a vzdy sa rad vratim na Rovne...

mmchdm fetaci su vsade, co narobis...

čo zase splietaš?? ja mam svoju obec rad...asi preto pisem aj na forum..a asi preto sa zaujimam o dianie v obci..

no keď to povieš tak, že jedine čo je tu je fabrika, feťáci a otrasny futbal, zdá sa, akoby sa ti tu nepáčilo...

hromada ľudí ani nevie že toto fórum existuje - a ďalší fakt je že nie všetci naši postarší sa rozumejú internetu...mladým je to zasa jedno - vzhľadom na počet obyvateľov v obci...(až na winmakera, ktorý je tu najmladší) a nikto nečakal, že sa tu za mesiac zaregistruje bezmála 30 ľudí (to je rekord)
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt november 14, 2007 6:21 pm

Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops
kamo mal by si vyliezt z posilovne a trochu sa rozhliadnut, fetaci su neni(ani neboli) pod parkom, ale inde... hm vsade, prejdi sa v piatok vecer po krcmach, alebo chod na disku kolko ich tam uvidis..ale dobre pozeraj, nie kazdy co je inak obleceny, alebo ma ine vlasy je fetak, na to nezabudni pri svojom hodnoteni..
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt november 14, 2007 6:32 pm

paces napísal:
Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops
kamo mal by si vyliezt z posilovne a trochu sa rozhliadnut, fetaci su neni(ani neboli) pod parkom, ale inde... hm vsade, prejdi sa v piatok vecer po krcmach, alebo chod na disku kolko ich tam uvidis..ale dobre pozeraj, nie kazdy co je inak obleceny, alebo ma ine vlasy je fetak, na to nezabudni pri svojom hodnoteni..

To zas nie, feťáci sú aj v parku, ale nerobia až taký bordel ako nabúchaní svalovci na diskotékach...
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt november 14, 2007 10:42 pm

stereoidy treba niekde vybuchat Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 15, 2007 12:59 pm

paces napísal:
stereoidy treba niekde vybuchat Twisted Evil

Už ho netráp, bo sa rozplače...
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 15, 2007 5:49 pm

no neda mi to, svojho casu som po parkom, v parku, na namesti a tak travil vela casu a bavili sme sa v pohode, nerobili sme vytrznosti a pod. a vela ludi nas oznacovalo fetaci, mozno preto ze sme hrali na bongach, hakisack...ak by sa spytali niekoho z nas "fetakov" na nazor o drogach boli by prekvapeni.. nikedy sa treba najskor pozriet okolo seba aj v najblizsom okoli,rodine a nekricat po tych ktori su najviac vidiet. vela rodicov by bolo prekvapenych co robia ich ratolesti vonku a v akych stavoch dojdu domov, a ako lahko naletia na vseliake bachorky...
Návrat hore Goto down
Piko88
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 20.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt november 21, 2007 10:50 pm

Bol som na poslednej diskotéke 17.11.07 a nestretol som sa so žiadnou agresiou zo stratny nabúchaných svalovcov. Diskotéka je hlavne o zábave a tá posledná aj tak vyzerala.
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 12:58 am

Phallusstein napísal:
paces napísal:
stereoidy treba niekde vybuchat Twisted Evil

Už ho netráp, bo sa rozplače...



affraid prave naopak..dobre som sa pobavil sunny
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 1:00 am

paces napísal:
no neda mi to, svojho casu som po parkom, v parku, na namesti a tak travil vela casu a bavili sme sa v pohode, nerobili sme vytrznosti a pod. a vela ludi nas oznacovalo fetaci, mozno preto ze sme hrali na bongach, hakisack...ak by sa spytali niekoho z nas "fetakov" na nazor o drogach boli by prekvapeni.. nikedy sa treba najskor pozriet okolo seba aj v najblizsom okoli,rodine a nekricat po tych ktori su najviac vidiet. vela rodicov by bolo prekvapenych co robia ich ratolesti vonku a v akych stavoch dojdu domov, a ako lahko naletia na vseliake bachorky...

v tomto mas pravdu..nikto sa vas na nazor nepytal..mozno sme vas trosku zaskatulkovali Neutral
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 1:01 am

Phallusstein napísal:
paces napísal:
Pipač napísal:
Phallusstein napísal:
Jasné pokecám, toto fórum je tak na pokec s týždennými odstupmi medzi odpoveďami...
a čo si čakal?? aku návštevnost? väčšiu ako pokec nie?...rovnanci sa moc nezaujimaju o dianie v obci...a ani sa im nedivim..nemaju byt na čo hrdí...mame fabriku, fetakov pod parkom, futbal ktorý je na 0.urovni, tak prečo by aj chodili na toto forum cyclops
kamo mal by si vyliezt z posilovne a trochu sa rozhliadnut, fetaci su neni(ani neboli) pod parkom, ale inde... hm vsade, prejdi sa v piatok vecer po krcmach, alebo chod na disku kolko ich tam uvidis..ale dobre pozeraj, nie kazdy co je inak obleceny, alebo ma ine vlasy je fetak, na to nezabudni pri svojom hodnoteni..

To zas nie, feťáci sú aj v parku, ale nerobia až taký bordel ako nabúchaní svalovci na diskotékach...
....a death metalisti na koncertoch lol!
Návrat hore Goto down
Agent Smith
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Location : matrix
Registration date : 11.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 6:20 pm

a na kolkych death metalovych koncertoch si bol Question Question
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 7:04 pm

Agent Smith napísal:
a na kolkych death metalovych koncertoch si bol Question Question

to je to posledne o co stojim, som reagoval na to, ze na diskotekach robia bordel len nabuchaní svalovci..

..zaujimave..nikto nereagujete na to, ked sa niekto obuva do sportovcov, ktorí chodia na diskoteky a tam sa bavia, pricom tym nikomu neublizuju...zase ich tu niekto hadze do jedneho vreca s tými pár jednotlivcami, ktorí ako som uz raz pisal, s posilovanim nemusia mat vobec nic a robia bordel...budme korektní...
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt november 22, 2007 10:14 pm

pocul som ze death metalisti na koncertoch hucu male deti Twisted Evil affraid
Návrat hore Goto down
Agent Smith
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 33
Location : matrix
Registration date : 11.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyPi november 23, 2007 12:59 pm

a upaluju fararov,podrezavaju sliepky a ine zabavky lol!
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyPo november 26, 2007 5:05 pm

paces napísal:
pocul som ze death metalisti na koncertoch hucu male deti Twisted Evil affraid

celkom vtipne...
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyPo november 26, 2007 8:22 pm

Phallusstein napísal:
paces napísal:
pocul som ze death metalisti na koncertoch hucu male deti Twisted Evil affraid

celkom vtipne...

nemozu sa tu vsetcia len hadat ako my dvaja
Návrat hore Goto down
Winco
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 17
Registration date : 27.05.2009

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: diska-KEDY?   niekto pokeca? EmptySt máj 27, 2009 8:55 pm

diskoteky na LR za posledny 3 roky existencie padly na uroven ciganskej oslavy narodenin.(s touto myslienkou nechcem urazit ciganou).Pan Kozak by sa mal zamysliet a porozmyslat co by zaujalo nasu mlades na diskotekach.....lebo 3 roky to iste a stale do okola je nudne a trapne
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptyŠt máj 28, 2009 2:54 pm

Neviem...bol som tam (náhodou) asi po pol roku a bolo tam tak plno, že sa nedalo pohnúť. Teda to až také nudné (pre diskofilov) nebude.
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Cloud
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 7
Registration date : 07.05.2009

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt jún 03, 2009 2:59 pm

Zalezi kedy si robi diskoteka...pred po vyplate, po dlhej kratkej dobe atd.
Clovek moze posilovat, hulit travu, chodit na balet, ale ak pride na dizu s umyslom sa pobit tak je jedno co robi vo volnom case. Vsade sa najdu debilkovia. Cize nepiste, ze vsetci nabuchanci alebo ti co sa venuju poslinovaniu sa chodia na dizy pobit lebo to skor vyzera ako zavist Wink
Návrat hore Goto down
paces
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 77
Location : suhradka
Registration date : 14.11.2007

niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? EmptySt jún 03, 2009 8:05 pm

nezavidime... nabuchany zacinam byt aj ja ... na bruchu Smile)

Barbar a co si tam robil preboha? Laughing tam sa da iba s 3 promile.

jasne ze to neni nudne, chlapici daju po kalisku, pohube, poomaciavaju pipky, pipky poomaciavaju chlapikov, daju vinko, kalisek, pazusky zapotia...sak parada, len okrem disiek by bolo v pohode aj nieco ine..
a na uroven ciganskej oslavy mozu disky len stupat, nie klesat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





niekto pokeca? Empty
OdoslaťPredmet: Re: niekto pokeca?   niekto pokeca? Empty

Návrat hore Goto down
 
niekto pokeca?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: zábava a služby v obci :: diskotéky-
Prejdi na: