Lednické Rovne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lednické Rovne

fórum obce Lednické Rovne
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Emanuel

Goto down 
+3
Phallusstein
Barbar Cohen
Morgenstern
7 posters
AutorSpráva
Morgenstern
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 13
Registration date : 11.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 12:08 pm

Nedávno sa v kulturáku uskutočnil festival Emanuel. Rád by som si prečítal nejaké zhodnotenie, ak sa ho niekto zúčastnil. Aký bol zvuk a tak Shocked
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 12:30 pm

Emanuel je vokálna skupina, nie?
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Morgenstern
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 13
Registration date : 11.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 12:59 pm

Barbar Cohen napísal:
Emanuel je vokálna skupina, nie?

Asi hej, aj keď neviem či zrovna "vokálna" clown . Ale mal by sa tak volať aj ten festival, nie?
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 1:30 pm

Morgenstern napísal:
Barbar Cohen napísal:
Emanuel je vokálna skupina, nie?

Asi hej, aj keď neviem či zrovna "vokálna" clown . Ale mal by sa tak volať aj ten festival, nie?

Vzhľadom k tomu, že Rovňanskú detskú vokálnu skupinu cvičí súčasná pani katechétka (ak ešte cvičí), nikto by nemal čakať nejaké extra výkony - tým nechcem nikoho uraziť, ale mne osobne sa zdá, že za posledných 5 rokov nedospel kostolný súbor dievčat k žiadnemu progresu, napriek skutočnosti, že nacvičujú min. 1x týždenne.

O ostatných súboroch z okolitých obcí a miest som nepočul, preto hodnotím iba to, čo poznám.
Návrat hore Goto down
Barbar Cohen
Admin
Admin



Počet príspevkov : 154
Registration date : 10.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 1:35 pm

Phallusstein napísal:
Morgenstern napísal:
Barbar Cohen napísal:
Emanuel je vokálna skupina, nie?

Asi hej, aj keď neviem či zrovna "vokálna" clown . Ale mal by sa tak volať aj ten festival, nie?

Vzhľadom k tomu, že Rovňanskú detskú vokálnu skupinu cvičí súčasná pani katechétka (ak ešte cvičí), nikto by nemal čakať nejaké extra výkony - tým nechcem nikoho uraziť, ale mne osobne sa zdá, že za posledných 5 rokov nedospel kostolný súbor dievčat k žiadnemu progresu, napriek skutočnosti, že nacvičujú min. 1x týždenne.

O ostatných súboroch z okolitých obcí a miest som nepočul, preto hodnotím iba to, čo poznám.
Bol si tam?
Návrat hore Goto down
https://lednickerovne.slovakforum.net
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 8:00 pm



Bol som v kostole, oni aj tam "spievajú"
Návrat hore Goto down
skica
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 17.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi október 19, 2007 10:00 pm

Phallusstein napísal:


Bol som v kostole, oni aj tam "spievajú"

Ja som pani katechetku počul spievať už párkrát a musím potvdiť, že má veľmi citlivý prejav. Človek je potom zážitku až taký rád, že nemá žiadne hudobné vzdelanie affraid !!!
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyNe november 04, 2007 8:33 am

skica napísal:


Ja som pani katechetku počul spievať už párkrát a musím potvdiť, že má veľmi citlivý prejav. Človek je potom zážitku až taký rád, že nemá žiadne hudobné vzdelanie affraid !!!

SPIEVAŤ? No neviem či sa katechétkyn vokálny prejav dá nazvať spev...potom to aj tak vyzerá s tými deťmi
Návrat hore Goto down
Pipač
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 57
Registration date : 12.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptySo november 10, 2007 6:04 pm

no ty kokoss, sama buzeracia...neviem nic o urovni zboru, ani katechetkynom nadaní, ale viem, ze to robit nemusi a aj tak s nimi nacvicuje a decka to bavi...takze neviem co sa vy do toho starate...ide predsa o to aby sa decka nenudili a nerobili bordel, budte radi, ze konecne niekto nieco robi a nie len pndá.. santa
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPo november 12, 2007 4:20 pm

Pipač napísal:
no ty kokoss, sama buzeracia...neviem nic o urovni zboru, ani katechetkynom nadaní, ale viem, ze to robit nemusi a aj tak s nimi nacvicuje a decka to bavi...takze neviem co sa vy do toho starate...ide predsa o to aby sa decka nenudili a nerobili bordel, budte radi, ze konecne niekto nieco robi a nie len pndá.. santa

Tak zaprve - ak si ju pocul spievat, by si takto nehovoril!
Zadruhe - katechetka uci hudobnu, takze inak povedane je hudobny pedagog, za tuto profesiu pobera plat, tak nevypravaj ze to robit nemusi...
Zatretie - z obce idu peniaze na faru, a teda aj do ruk katechetky ako prispevok ci podpora na rozvoj detskeho spevokolu (opravte ma ak sa mylim) tak aj popriemerne hudobne vzdelany danovy poplatca by mal ockavat nejky sebamensi progres
Zastvrte - ak na uvod napises, ze nevies o tom nic - o zbore ani o katechetke, tak nevypravaj o tom ako to decka bavi a ako to robi dobrovolne
Návrat hore Goto down
Piko88
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 8
Registration date : 20.11.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptySt november 21, 2007 11:05 pm

Emanuel je detský zbor, a preto sa nečuduj, nemajú tam na výber 2000 kandidátov ako v Superstar. Veľa deciek v spevokole má talent . majú vlastné CD. Ešte som od teba nevidel nič čo by si podporil alebo pozitíne hodnotil. Len samá kritika ( Parkour, posilovnie, obecná polícia, Emanuel, diskotéky).
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPo november 26, 2007 5:03 pm

Piko88 napísal:
Emanuel je detský zbor, a preto sa nečuduj, nemajú tam na výber 2000 kandidátov ako v Superstar. Veľa deciek v spevokole má talent . majú vlastné CD. Ešte som od teba nevidel nič čo by si podporil alebo pozitíne hodnotil. Len samá kritika ( Parkour, posilovnie, obecná polícia, Emanuel, diskotéky).

Samozrejme, veď keď tu bude TOPIC o veciach, ktoré sú v normále, budem ich chváliť. Parkour ma nezaujíma, tak nerozprávaj že kritizujem.

Asi si nepočul to CD detského spevokolu - to je pecka, akurát na samovraždu. Ja chápem že sú to decká a netreba od nich čakať žiadne extra výkony, ide mi len o prístup, akým ich ďalej (ne)posúva vpred pani Šamajová.
Návrat hore Goto down
Jozef Šamaj
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 1
Registration date : 14.12.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi december 14, 2007 3:58 pm

Milí písatelia
s rozčarovaním som si prečítal názory na jediný festival v Led. Rovniach pod názvom EMANUEL. Je to festival kresťanských skupín. Rozčarovanie spočíva v tom že o takejto akcii bez alkoholu, drog sa diskusia zvrhne na urážanie a zosmišnovanie ľudí (p.katechétku Šamajovú), ktorí robia pre deti a mládež azda najviac z celých Rovní (podotýkam zadarmo). Ak urobíte aspoň 1/10 z toho čo ona máte právo kritizovať. Chcem poprosiť všetkých ktorí prispievajú aby boli odvážni a neskrývali sa za prezývkami ale napísali svoje meno.
Ďakujem správca farnosti
Návrat hore Goto down
Phallusstein
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 53
Age : 36
Location : Bytovky u Skláren
Registration date : 18.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyPi december 14, 2007 5:41 pm

Jozef Šamaj napísal:
Milí písatelia
s rozčarovaním som si prečítal názory na jediný festival v Led. Rovniach pod názvom EMANUEL. Je to festival kresťanských skupín. Rozčarovanie spočíva v tom že o takejto akcii bez alkoholu, drog sa diskusia zvrhne na urážanie a zosmišnovanie ľudí (p.katechétku Šamajovú), ktorí robia pre deti a mládež azda najviac z celých Rovní (podotýkam zadarmo). Ak urobíte aspoň 1/10 z toho čo ona máte právo kritizovať. Chcem poprosiť všetkých ktorí prispievajú aby boli odvážni a neskrývali sa za prezývkami ale napísali svoje meno.
Ďakujem správca farnosti

1. - Toto fórum je anonymné...
2. - Viem o čom hovorím, učila ma kedysi na základnej...
Návrat hore Goto down
Morgenstern
návštevník
návštevník



Počet príspevkov : 13
Registration date : 11.10.2007

Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel EmptyNe december 16, 2007 2:32 pm

Jozef Šamaj napísal:
Milí písatelia
... Chcem poprosiť všetkých ktorí prispievajú aby boli odvážni a neskrývali sa za prezývkami ale napísali svoje meno.
Ďakujem správca farnosti

Fórum je o prezentovaní názorov, nie osobností. Zverejňovanie vlastných mien by len narúšalo diskusiu, keďže každý by za názorom najskôr hľadal osobu autora...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Emanuel Empty
OdoslaťPredmet: Re: Emanuel   Emanuel Empty

Návrat hore Goto down
 
Emanuel
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Lednické Rovne :: zábava a služby v obci :: koncerty-
Prejdi na: